בית איך זה עובד

איך זה עובד

עם השנים הטכנולוגיה הפכה מתקדמת יותר וכך גם דרכי הרכישה התפתחו הן לחברות והן ללקוחות פרטיים ובכך הפכו החיים לקלים יותר, מהירים יותר ויעילים יותר ובלחיצת כפתור קטנה ניתן לערוך סקר שוק ענק וליהנות מתחרות הוגנת ומגוון רחב בלחיצת כפתור.

היום תרבות הקנייה ברשת כבר שוברת שיאים והמסחר האלקטרוני הפך ליותר ויותר רלוונטי.

יחד עם זאת קיים תמיד החשש לפריצה לחשבון וחשיפת מידע.

החנות המקוונת של א.ס.י אמפייר היא חנות מאובטחת אך חשוב מכך, המערכת שלנו אינה שומרת פרטים בבסיס הנתונים שלה פרט לפרטים הבסיסיים בחשבון הלקוח שלכם כך שהקנייה שלכם באתר שלנו בטוחה במיוחד.

עקרונות חשובים שהנחו אותנו עם בניית החנות המקוונת על מנת שלגולש יהיה אצלנו מקסימום מידע, ניווט מסודר, מבחר רחב של מוצרים, מחירים מצויינים ורכישה מהירה.

תחת כל מוצר פירטנו לכם את תכונותיו, הוספנו תמונות ותייגנו את היצרן.

החנות המקוונת שלנו מסודרת על פי מחלקות ותתי-מחלקות ואתם יכולים לאתר מוצר מתאים בקלות ובמהירות. בנוסף לנוחיות הגולש הוספנו מנוע חיפוש מהיר ויעיל.

אמצעי תשלום

כרטיס אשראי – ניתן לשלם בכרטיס אשראי באתר אך ניתן גם ליצור קשר עם מחלקת המכירות של החברה ולבצע עסקה טלפונית אם ברצונך להשלים את ההזמנה בטלפון מבלי לבצע חיוב און-ליין .

מספר הטלפון של החברה מופיע בעמוד הראשי של האתר וכמו כן בנוסף בעמוד "צור קשר" ובכל מקרה כי חשוב לנו שיהיה לך קל , מספר הטלפון: 1-700-55-77-33

אמצעי תשלום לרכישה באתר: אשראי

אמצעי תשלום לרכישה במחלקת ההזמנות שלנו: אשראי, צ'ק, העברה בנקאית, מזומן.

אמצעי תשלום לא פעילים:

אין אופציה לתשלום באמצעות PayPal , דיינרס ואמריקן אקספרס.

תנאי רכישה

הקנייה באתר א.ס.י אמפייר קלה, בטוחה וכדאית. אך כמתחייב בחוק וכמקובל בישראל, להלן מספר תנאים לרכישה בחנות. שימו לב כי הנתונים והתיאורים הרשומים בכל מוצר נאספו על ידנו מאתרי האינטרנט של היצרנים ומפרסומים שלהם ומומלץ לבצע סקר ובדיקה לפני רכישה. המידע המפורסם כאן אינו מהווה המלצה לקנייה או שימוש במוצר כלשהו והאחריות על נכונות המידע מוטלת על היצרנים.

חשוב לציין

  1. בעת ביצוע רכישה בחנות, בן אם בקנייה טלפונית ובן אם בקנייה מקוונת הנך מתחייב למסור פרטים אישיים נכונים.
  2. התמונות המצורפות לכל מוצר ומוצר הנן תמונות להמחשה בלבד. יתכן כי במציאות יהיה קיים הבדל בין התמונה לתמונה שבמוצר.
  3. א.ס.י אמפייר אינה מייצרת מוצרים, אלה משווקת את מיטב המוצרים של היצרנים הנבחרים בארץ ובעולם.

אנו מאחלים לך גלישה ורכישה נעימה