בית תקנון שימוש באתר א.ס.י אמפיר סחר וייבוא בע"מ

תקנון שימוש באתר א.ס.י אמפיר סחר וייבוא בע"מ

מבוא

 1. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.
 2. א.ס.י אמפיר סחר ויבוא בע"מ (להלן: "בעלי האתר"), המפעילים את האתר: http://empireti.com (להלן: "האתר") מכבדים את פרטיותו של הגולש או המשתמש בשירותי האתר (להלן: "הגולש"). מאחר וכך החליטו בעלי האתר לפרסם את מדיניותם ביחס להגנת הפרטיות באתר והם מתחייבים כלפי הגולש לקיים מדיניות זו.
 3. מטרת המדיניות להסביר לך, הגולש, מהם נוהגי שם בעלי האתר ביחס לפרטיות המשתמשים באתר וכיצד משתמשים בעלי האתר במידע הנמסר להם על ידי הגולש או הנאסף על ידיהם במסגרת שימוש הגולש באתר.
 4. החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מעת לעת, אולם כל שינוי יחול אך ורק על שירותים שנרכשו לאחר השינוי.
 5. תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, אולם הם מתייחסים, כמובן גם לנשים.
 6. הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים אסורים בהחלט.
 7. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

 1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים אינם מוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "א.ס.י אמפיר" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש.
 2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקה, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 3. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 4. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "א.ס.י אמפייר" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3 (למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 5. האתר הוא חנות וירטואלית בו מוצגים מוצרים ואו שירותים מסוג אביזרי רכב. באתר יוצגו גם כתבות , תוכן , מידע , פרסום כללי ושירותים שונים.
 6. רשאים לרכוש בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ובעלי כתובת מגורים בישראל וכרטיס אשראי בבעלותם ובתוקף.
 7. הגלישה בחנות האתר/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.
 8. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, החברה תהא רשאית למנוע ממך את ההשתתפות באיזה מהמכירות באופן זמני או לצמיתות, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי למסור הודעה על כך מראש כמפורט בכל אחד

  מן המקרים להלן:

  • אם מסרת במתכוון פרטים שגויים.
  • אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש, לרבות זיהוי פעילות שאינה הולמת ואו פלילית בכרטיס אשר זוהתה בטרם השימוש ע"י החברה.
  • אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בפעילותו התקינה של האתר ובכלל זה לקוחות החברה ו/או והמוכרים ו/או כל צד ג' מטעמם.
  • כל מקרה אחר שיש בו כדי למנוע ממך בצוע פעולה באתר ע"פ כל דין.
 9. ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתר או בעת רכישת מוצרים , בעלי האתר יבקשו ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים. החברה מתחייבת לפעול כמיטב יכולתה לשמירת המידע ולא תעשה בו כל שימוש אלא למטרות המפורטות בתנאי הסכם זה.
 10. ניהול משתמשים ומבקרים באתר: הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
 11. ייתכן כי בעלי האתר יהיו מעוניינים לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותי האתר, מבצעים וכן מידע שיווקי ופרסומי. מידע כזה ישוגר אליך רק אם נתת הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת ניתן לעצור את הדיוור דרך האתר.
 12. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "א.ס.י אמפיר".
 13. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה באתר.
 14. המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 15. אזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז צפון.

תשלום ואספקת המוצר

 1. ניתן לבצע קנייה בכרטיס אשראי בתשלומים שווים ללא ריבית לפי התנאים אשר רשומים ליד כל מוצר ומוצר. במקרה ועל חלק מהעסקאות יחולו פערים ו/או הפרשי ריבית יצוין הדבר במעמד חיוב הכרטיס.
 2. הזמנה דרך האתר: ניתן להזמין מוצרים דרך האתר ולקבל אותם עם שליח עד הבית או לחילופין באיסוף עצמי בתיאום עם החברה.
 3. כל המחירים המוצגים אינם כוללים מע''מ על-פי דין.
 4. שליחות למוצרים אשר נקנים באתר מתבצעת ע"י דואר ישראל או ע"י חברות השליחויות או שליח של חברתנו בכל הארץ.
 5. השליחות תתבצע אך ורק לכתובת המשלוח אותה ציין הלקוח.
 6. בעת קבלת החבילה חייב הלקוח להיות נוכח ולהציג תעודה מזהה בפני השליח. השליח יחתים את הלקוח על טופס קבלת המשלוח. (במידה והלקוח יסרב לחתום על הטופס, המוצר לא יסופק).
 7. זמן האספקה לו אנו מתחייבים הינו עד 14 ימי עסקים, מרגע קבלת אישור מחברת האשראי, לא כולל ימי שישי וערב חג.

מדיניות ביטולים והחזרה

 1. בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ''א-1981 (''חוק הגנת הצרכן'') רשאי צרכן לבטל קנייתו של מוצר בהודעה בכתב עד שבועיים ממועד קבלת השובר/ המוצר בפועל או מקבלת מסמך הגילוי ( המאוחר מבניהם), ולגבי שירות – בתוך 14 יום מיום עשיית העסקה ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות 2 ימי עבודה קודם למועד בו השירות אמור להינתן.
 2. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן, חשוב לציין, כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשלח מהחנות לחברת השילוח.
 3. דמי הביטול ייגבו על ידי החברה.
 4. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה לא ייגבו דמי ביטול והמוצר יוחזר על חשבון החברה, המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי או סביר באריזתו המקורית. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה משמעותית בערך המוצר.
 5. במקרה של תקלה, אנו אחראים למענה פתרון ושרות , אם יוכח כי המוצר פגום , המוצר יוחלף וההחלפה תתבצע על חשבון החברה וזאת בכפוף לפרקי הזמן אשר יבואן המוצר מספק את המוצר לחברה, יש לציין כי לכל יבואן פרקי זמן שונים לאספקת המוצר, או שהעסקה תבוטל ומלוא כספו של הצרכן יושב לו, החזרת המוצר אל החברה תעשה על חשבונה.
 6. אנו נוקטים במיטב האמצעים לאבטחת תוכן חשבון המשתמש, אך אף שאמצעים אלו מצמצמים את הסיכון לחדירה לא מורשית, הם אינם יכולים להבטיח בצורה מוחלטת את אי חשיפת המידע כתוצאה מחדירה לא מורשית לשירותי האתר.
 7. המוצרים באתר מוצגים בתום לב ובאחריות היצרנים, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד החברה לגבי אופיים של המוצרים, תכונותיהם, טיבם, שמות היצרנים וכיוצא בזה.
 8. החברה מתחייבת לעשות כל שביכולתה לשמור על פעילות תקינה של האתר ושל הפעולות הנעשות אך אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, אנו עושים כל שביכולתנו על מנת שהאתר יפעל כסדרו בלא הפסקות ותקלות כלשהן.
 9. במידה ותתגלה תקלה כלשהי באתר, יש להודיע על כך לחברה, על מנת שהחברה תוכל לתקנה
 10. החברה לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

שמירה על זכויות

 1. האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, מותגים, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר.

חסיון לקוח

 1. החברה מתחייבת להגנת הפרטיות הינה בכפוף לכל הפעולות הנדרשות כחוק ולא מעבר להן.
 2. הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר. כדי לוודא מודעות המבקרים באתר, מופיע מידע זה הן בדף הבית של האתר והן בכל נקודה שבה נדרשים פרטי מידע אישיים.
 3. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.
 4. הרכישה באתר בכרטיס אשראי הינה מאובטחת ובטוחה.
 5. הסכם זה יהיה כפוף לחוקי מדינת ישראל. סמכות שיפוט לדון בכל מקרה של מחלוקת תהיה נתונה לבית המשפט בנצרת. על חוזה זה יחולו הוראות חוק חוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), התשל"א-1970. מבלי לגרוע מן הסעד הניתן על פי הוראות כל דין, החברה תהיה רשאית להפסיק באופן מידי, חד צדדי וללא מתן כל התראה מראש, את מתן השירותים שלפי הסכם זה, בלי שיינקטו כנגדה כל הליכים משפטיים.

בכל שאלה ובקשה ניתן ליצור קשר עם חברתנו בטלפון 04-6575545 או במייל [email protected]

חברת א.ס.י אמפיר מאחלת לך קניה נעימה באתרנו